+380 (98) 323-63-93
Respect





Контейнер із харчової алюмінієвої фольги двосекційний об'єм 520/320мл SPM2L 100шт./уп.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контейнер із харчової алюмінієвої фольги прямокутний 520/320млSPM2L
Ідеально підходить для приготування різноманітних овочевих. м'ясних страв, кондитерських виробів, а також приготування запіканок.
Призначений для роботи в мікрохвильовій печі, духовці.
Також можна використовувати для заморожування та зберігання.
Контейнер із харчової фольги дуже зручний та практичний.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 3 см |
| Довжина | 22.5 х 18 см мм |
| Кількість в упаковці | 100 штук од |
| Кількість в ящику | 8 уп |
| Матеріал | Алюмінієва фольга |
| Матеріал виробу | Харчова алюмінієва фольга |
| Матеріал(особливості) | Алюміній (фольга) |
| Область застосування | Для приготування і сервіровки блюд |
| Обсяг | 520/320 мл м. куб |
| Розмір зовнішній | 21 х 16.5 см |
| Розмір внутрішній | 19.5 х 14.6 см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Контейнер з харчової алюмінієвої фольги |
| Товщина | 60 мікрон мм |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Сріблястий |
- Ціна: 1 993,40 ₴
- В наявності
- Код: DT000010333
1 993,40 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


