+380 (98) 323-63-93
Respect




Форма для гриля прямоугольная алюмінієва без отворів об'єм 1550 мл X20G(F) 100 шт/уп.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контейнер із харчової алюмінієвої фольги X20G(F)
Ідеально підходить для приготування різноманітних овочевих. м'ясних страв, а також приготування запіканок.
Призначений для роботи в мікрохвильовій печі, духовці.
Також можна використовувати для заморожування та зберігання.
Контейнер із харчової фольги дуже зручний та практичний.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Алюмінієва фольга |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 2,3 см |
| Довжина | 34.1 х 22.9 см мм |
| Кількість в упаковці | 100 штук од |
| Кількість в ящику | 10 уп |
| Розмір зовнішній | 32.8 х 21.6 см |
| Тип | Фольга |
| Товщина | 60 мікрон мм |
| Колір виробу | Сріблястий |
- Ціна: 3 847,96 ₴
- В наявності
- Код: DT000010332
3 847,96 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


