+380 (98) 323-63-93
Respect




Контейнери одноразові алюмінієві харчові об'єм 1900мл 292BP 65шт/уп.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контейнер із харчової алюмінієвої фольги 292BP
Ідеально підходить для приготування різноманітних овочевих. м'ясних страв, а також приготування запіканок.
Призначений для роботи в мікрохвильовій печі, духовці.
Також можна використовувати для заморожування та зберігання.
Контейнер із харчової фольги дуже зручний та практичний.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Алюмінієва фольга |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 9 см |
| Кількість в упаковці | 65 шт. од |
| Кількість в ящику | 260 шт. |
| Матеріал(особливості) | Алюміній (фольга) |
| Обсяг | 1900 мл м. куб |
| Розмір зовнішній | 220 мм*150 мм*90 мм |
| Розмір внутрішній | 202 мм*132мм*90 мм |
| Тип | Контейнер з харчової алюмінієвої фольги |
| Колір виробу | Сріблястий |
- Ціна: 4 560,62 ₴
- В наявності
- Код: DT000010330
4 560,62 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


