+380 (98) 323-63-93
Respect




Рушник паперовий (а2*50) Прим'єр "ФРУКТИ" (1 упаковка)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рушники паперові
Паперові рушники характеризуються особливою м'якістю, практична у використанні і дуже зручна як на кухні, так і в місцях для особистої гігієни.
Паперові рушники можуть бути: одно-або двошарові, рулонні та листові. Матеріалом виготовлення високоякісних рушників служить 100% целюлоза.
Для виробництва економ-класу може використовуватися вторинна сировина (вологоміцна макулатура).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 2 шт. |
| Тиснення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 22,5 см |
| Довжина | 17,5 см мм |
| Довжина намотування | 16 метрів |
| Кількість в ящику | 24шт |
| Кількість шарів | 2 шару |
| Матеріал виробу | Целюлоза |
| Матеріал(особливості) | Целюлоза |
| Область застосування | Для гігієни |
| Відривних аркушів | 2 рулони по 50 аркушів |
| Розмір зовнішній | 225 мм*175 мм*90 мм |
| Розмір однієї серветки | 220мм*230мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Паперовий рушник рулонні на гільзі |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | Білий |
| Ширина | 9 см мм |
- Ціна: 46,54 ₴
- В наявності
- Код: DT000010022
46,54 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


