+380 (98) 323-63-93
Respect





Кругла харчова алюмінієва форма 1450 мл SPT62L 100 шт/уп.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одноразовий контейнер із харчової алюмінієвої фольги SPT62L
Алюмінієвий контейнер ідеально підходить для випікання різноманітних кондитерських виробів, бісквітів, пирогів, підійде для запікання м'ясних страв, приготування домашніх ковбас.
Крім очевидної зручності та простоти у використанні, такі контейнери є максимально екологічно чистими, оскільки алюміній – матеріал, що повністю переробляється. Він нешкідливий в експлуатації, не токсичний і не виділяє шкідливих речовин, при нагріванні як пластик (фольга не пропускає вологу і дозволяє зберігати свіжість продуктів у холодильнику).
Ще одна корисна якість – такі контейнери не бояться різких перепадів температур. Можна просто дістати продукт з морозильної камери і почати розігрів у мікрохвильовій печі, а продукт розігріється рівномірніше і ретельніше, зберігаючи смак і аромат. Хоча алюмінієвий харчовий контейнер тонкий і легкий, він досить міцний.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 4,3 см |
| Діаметр верху | 21,7 см |
| Діаметр дна | 19.8см |
| Довжина | 23см мм |
| Кількість в упаковці | 100 штук од |
| Кількість в ящику | 20 уп |
| Матеріал виробу | Харчова алюмінієва фольга |
| Область застосування | Для приготування і сервіровки блюд |
| Обсяг | 1450 мл м. куб |
| Розмір зовнішній | 230 мм*43мм |
| Розмір внутрішній | 198 мм*43мм |
| Тип | Контейнер з харчової алюмінієвої фольги |
| Товщина | 60 мікрон мм |
| Колір виробу | Сріблястий |
- Ціна: 2 768,83 ₴
- В наявності
- Код: DT000009510
2 768,83 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


