+380 (98) 323-63-93
Respect




PRO серветки мікрофібра Professional (38*38) 4шт (1 пач.)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спеціальна тканина на основі мікрофібри, призначена для натирання панелі, скла та інших твердих поверхонь. Дуже ефективна при видаленні пилу, нанесенні і располировки поліролі, а так само очищення скла. Забезпечує вбирання вологи у 7 разів перевищує власну вагу. Тканина мікрофібри видаляє пил, жирові і нікотинові забруднення, відмінно вбирає воду. У сухому вигляді застосовується для витирання пилу і легких забруднень. У вологому стані тканина мікрофібри легко видаляє бруд з будь-якої поверхні.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 38 см |
| Кількість в упаковці | 4 шт. |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Тип | Серветка |
| Ширина | 38 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в ящику | 30 уп |
| Матеріал виробу | Мікрофібра |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 38см *38см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Форма | квадрата |
| Колір виробу | синій |
- Ціна: 355,91 ₴
- В наявності
- Код: DT000009328
355,91 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


