+380 (98) 323-63-93
Respect




Майка фасувальна п\е №22*38 Сomserv 100шт./уп.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакети-майка, використовувані в фасовці, останнім часом займають лідируючі позиції в супермаркетах. Їх набагато зручніше нести, ніж звичайні тонкі пакети без ручки, тому покупці з великим задоволенням складають свої товари саме в них. Та й за ціною тонкі пакети майки не надто відрізняються від фасувальних. Пакети поліетиленові типу майка.Пакети з ручками виготовлені з поліетилену низького і високого тиску.Пакети призначені для упаковки, розфасовки і перенесення продуктів і промислових товарів. Переваги: - міцні, герметичні шви; - відповідність заявленим характеристикам; - яскравий сучасний дизайн. Як правило, замовників поліетиленових пакетів цікавлять одні і ті ж питання. Чому на виготовлення партії пакети з прорубною ручкою йде так багато часу? Якої товщини пакети-«майки» віддати перевагу в тому чи іншому випадку? Що саме впливає на вартість замовлених пакетів? І можна хоч на чомусь заощадити? Насправді куди більше питань виникає. Причому не тільки у початківців, але й у цілком найвибагливіших клієнтів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 38см мм |
| Кількість в упаковці | 100 штук од |
| Кількість в ящику | 100 уп |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Розмір зовнішній | 22+(2*5)*38 см |
| Тип | Майка |
| Ширина | 22 см мм |
- Ціна: 45,54 ₴
- В наявності
- Код: DT000002905
45,54 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


