+380 (98) 323-63-93
Respect





Харчовий контейнер із алюмінієвої фольги без кришки 430мл SP24L 100 шт/уп.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одноразовий контейнер із харчової алюмінієвої фольги SP24L
Супутній товар:
Алюмінієва форма ідеально підходить для випікання різноманітних кондитерських виробів, бісквітів, пирогів, підійде для запікання м'ясних страв, приготування домашніх ковбас.
А також для зберігання, транспортування напівфабрикатів. Для мікрохвильової пічі дуже практична, так як можна розігрівати страви в неї.
Різні кафе та ресторани, обслуговування банкетів, кондитерські, авіалінії та навіть прості домогосподарки використовують для доставки та приготування своїх страв харчові контейнери з алюмінію. Крім очевидної зручності та простоти у використанні, такі контейнери є максимально екологічно чистими, оскільки алюміній – матеріал, що повністю переробляється. Він нешкідливий в експлуатації, не токсичний і не виділяє шкідливих речовин, при нагріванні як пластик (фольга не пропускає вологу і дозволяє зберігати свіжість продуктів у холодильнику).
Ще одна корисна якість – такі контейнери не бояться різких перепадів температур. Можна просто дістати продукт із морозильної камери та почати розігрів у мікрохвильовій печі. Упаковка не тріскатиметься або деформуватиметься, а продукт розігріється рівномірніше і ретельніше, зберігаючи смак і аромат. Хоча алюмінієвий харчовий контейнер тонкий і легкий, він досить міцний.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 430 мл |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 4 см |
| Кількість в упаковці | 100 штук од |
| Кількість в ящику | 24уп |
| Матеріал виробу | Харчова алюмінієва фольга |
| Матеріал(особливості) | Алюміній (фольга) |
| Розмір зовнішній | 13 х 10,5 см |
| Розмір внутрішній | 10.9 х 8.4 см |
| Тип | Кришка |
| Товщина | 60 мікрон мм |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Сріблястий |
- Ціна: 1 031,40 ₴
- В наявності
- Код: DT000000380
1 031,40 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний







