+380 (98) 323-63-93
Respect



Майка фасувальна в рулоні 200 шт No22х45 (10 мк)зелена (1 рул)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фасувальні пакети застосовуються для пакування сипких харчових продуктів у роздрібній торгівлі, пакування хлібобулочних виробів.Фасувальні пакети надійно захищають харчові продукти від сторонніх речовин і запахів. Виготовляються з поліетилену низького тиску (ПНД).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 160 шт. |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Поліетилен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 440гр(+-) |
| Довжина | 45 см мм |
| Кількість в ящику | 20 рулонів |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Матеріал(особливості) | Полителен HDPE |
| Область застосування | Повсякденна |
| Друк малюнка | Немає |
| Розмір зовнішній | 220 мм+ (2*60 мм) *450 мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Майка |
| Товщина | 10 мікрон мм |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Зелений |
| Ширина | 22 см мм |
- Ціна: 175,50 ₴
- В наявності
- Код: DT000006938
175,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


