+380 (98) 323-63-93
Respect


Фасувальний пакет рулон No9 (26х35) (Т60 рулон) кольорові "І" (1 рул)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фасувальні пакети застосовуються для пакування сипких харчових продуктів у роздрібній торгівлі, паковання хлібобулочних виробів.Фасувальні пакети надійно захищають харчові продукти від сторонніх речовин і запахів. Виготовляються з поліетилену низького тиску (ПНД).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 60 шт. |
| Матеріал | Поліетилен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 35см мм |
| Кількість в ящику | 200 рулонів |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Матеріал(особливості) | Полителен HDPE |
| Область застосування | Повсякденна |
| Розмір зовнішній | 18+(2*4)*35 см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Майка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 26см мм |
- Ціна: 26,46 ₴
- В наявності
- Код: DT000003147
26,46 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


