+380 (98) 323-63-93
Respect




Легкий паперовий рушник V/V зелене (200 аркушів) Кохавинка (1 пачка)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сьогодні паперові рушники стали невід’ємною частиною туалетних кімнат, більшість громадських закладів. Виготовлені на сучасному обладнанні паперові рушники мають високу форму всмоктування, особливо м’якістю, мінімальною розшарпаністю. Паперові рушники можуть бути я в різних модифікаціях: одно- або двошарові, рулонні і листові, крім того, можуть відрізнятися по кольорах. Для виготовлення високоякісних рушників використовують 100 відсотків вологої целюлози. Для виробництва економно-класу можна використовувати вторинну сировину (влагопрочну макулатура). Як і рідке мило, паперові рушники є обов'язковим атрибутом кімнат особистої гігієни.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 200 шт. |
| Тиснення | Так |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 25см мм |
| Кількість в ящику | 20 уп |
| Кількість шарів | 1 шар |
| Матеріал виробу | Целюлоза |
| Матеріал(особливості) | вторинна целюлоза |
| Область застосування | Для гігієни |
| Щільність | 39 гр./кв. м г/м2 г/м2 |
| Розмір зовнішній | 230 мм*250 мм |
| Розмір однієї серветки | 230мм*250мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Паперовий рушник |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Зелений |
| Ширина | 24 см мм |
- Ціна: 70,56 ₴
- В наявності
- Код: DT000000718
70,56 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


