+380 (98) 323-63-93
Respect

Мочалка з поролону Сердечко (1 пач.)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Для багатьох людей процедура прийняття ванни або душа є обов'язковим щоденним ритуалів, в процесі якого можна насолодитися розслаблюючими властивостями води, позбавитися від стресу, накопиченого напруги і негативних емоцій. Після прийняття водних процедур можна відчути приємну невимушеність, легкість, відчуття повного спокою. Ранковий душ допомагає остаточно прокинутися, підбадьоритися і набратися сил.
Для того, щоб водні процедури були максимально ефективними і приємними, можна скористатися цією чудовою губкою. Вона виготовлена з якісного нейлону, добре спінюють косметичні засоби, дарує м'які і ніжні відчуття. Красива забарвлення заряджає гарним настроєм і робить прийняття душу ще більш приємним.
Спосіб застосування: нанесіть на мочалку очищаючий засіб, а потім акуратно помийте ваше тіло.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поролон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 5 см |
| Діаметр | 12,5 см мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт од |
| Кількість в ящику | 40 уп |
| Матеріал виробу | Поролон |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 125 мм*50 мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | М'яка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Різні кольори |
- Ціна: 22,50 ₴
- В наявності
- Код: DT000004877
22,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


