+380 (98) 323-63-93
Respect

Трубочка d4.8-24 см Мікс з гофрою (200 шт.)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трубочки для коктейлю незамінні в барах, ресторанах, кафе — скрізь, де подаються коктейлі та будь-які інші прохолодні коктейлі. Раніше коктейльні трубочки виготовлялися зі соломи, тому й виникла назва соломки для коктейлю. 1888 року вперше з'явилися паперові трубочки для коктейлю, але їхній діаметр був занадто малий, унаслідок чого для швидшого пиття почалася звичка використовувати відразу кілька трубочок для коктейлю. Навіть у наш час у деякі коктейлі заведено подавати відразу дві трубочки, і причин цього кілька: цікавіший зовнішній вигляд коктейлю (у сукупності з парасолькою для коктейлю), можливість пити напій удвічі швидше або удвох. Крім того, друга трубочка для коктейлю може слугувати запасним варіантом у разі, якщо перша зламається або заб'ється.
Велику популярність мають соломки для коктейлю з гофрованою верхньою частиною, що дає змогу змінювати її кут для комфортнішого вживання напою. Сучасні коктейльні трубочки мають різне забарвлення, але найчастіше трапляються соломки з поздовжніми смугами різних кольорів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 4.8 мм |
| Кількість в упаковці | 200 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 24см мм |
| Кількість в ящику | 60 уп |
| Матеріал виробу | Пластик |
| Область застосування | Декорація, прикраса предмета або приміщення |
| Розмір зовнішній | 4,8 мм*240 мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Трубачка |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | Різні кольори |
- Ціна: 76,32 ₴
- В наявності
- Код: DT000005120
76,32 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


