+380 (98) 323-63-93
Respect


Туалетний папір макулатурний. сіра (а4) Диво (1 пач.)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Туалетний папір — паперовий виріб, що використовується в санітарно-гігієнічних цілях. Туалетний папір випускається в рулонному або листовому видах.
Виготовлення туалетного паперу — досить складний процес: вона повинна рватися в суворо визначених місцях, одночасно бути міцною і при цьому м'якою. Крім того, вона повинна швидко розпадатися на волокна в каналізації — в іншому випадку вона може засмітити стічні труби.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тиснення | Так |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 19,5 см |
| Довжина | 20,5 см мм |
| Довжина намотування | 17 метрів на 4а |
| Кількість в упаковці | 4 рулони по 150 відривних аркушів од |
| Кількість в ящику | 20 уп |
| Кількість шарів | 2 шару |
| Матеріал виробу | З додаванням макулатури |
| Область застосування | Для гігієни |
| Відривних аркушів | 150 листів |
| Розмір зовнішній | 195 мм*205мм*110 мм |
| Розмір однієї серветки | 115мм*98мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Туалетний папір |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | сірий |
| Ширина | 11см мм |
- Ціна: 102,42 ₴
- В наявності
- Код: DT000000748
102,42 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


