+380 (98) 323-63-93
Respect





Туалетний рушник Кохавинка 270*280\300 метр кольоровий (1 шт)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сьогодні паперові рушники стали невід’ємною частиною туалетних кімнат, більшість громадських закладів. Виготовлені на сучасному обладнанні паперові рушники мають високу форму всмоктування, особливо м’якістю, мінімальною розшарпаністю. Паперові рушники можуть бути я в різних модифікаціях: одно- або двошарові, рулонні і листові, крім того, можуть відрізнятися по кольорах. Для виготовлення високоякісних рушників використовують 100 відсотків вологої целюлози. Для виробництва економно-класу можна використовувати вторинну сировину (влагопрочну макулатура). Як і рідке мило, паперові рушники є обов'язковим атрибутом кімнат особистої гігієни.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Тиснення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 28,4 см |
| Висота внутрішня | 28,4 см |
| Діаметр | 27 см мм |
| Довжина намотування | 300 метрів |
| Кількість в ящику | 1шт |
| Кількість шарів | 1 шар |
| Матеріал виробу | Целюлоза |
| Матеріал(особливості) | вторинна целюлоза |
| Область застосування | Для гігієни |
| Відривних аркушів | 1100 аркушів |
| Розмір зовнішній | 284 мм*270 мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Паперовий рушник рулонні на гільзі |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | синій |
- Ціна: 493,20 ₴
- В наявності
- Код: DT000000709
493,20 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний



