+380 (98) 323-63-93
Respect





Рушник паперовий Z/Z біле 200листов PRO (1 пач.)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полотенца бумажные сегодня стали неотъемлемым атрибутом туалетных комнат, большинства общественных заведений. Изготовленные на современном оборудовании, бумажные полотенца характеризуются высокой впитываемостью, особой мягкостью, минимальным расслоением.
Бумажные полотенца могут быть я в различных модификациях: одно- или двухслойные, рулонные и листовые, кроме того, могут различаться по цветовой гамме. Материалом для изготовления высококачественных полотенец служит 100% влагопрочная целлюлоза. Для производства эконом-класса может использоваться вторичное сырьё (влагопрочная макулатура).
Як і рідке мило, паперові рушники є обов'язковим атрибутом кімнат особистої гігієни.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 200 шт. |
| Тиснення | Так |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 8 см |
| Довжина | 21см мм |
| Кількість в ящику | 20шт |
| Кількість шарів | 2 шару |
| Матеріал виробу | Целюлоза |
| Матеріал(особливості) | Целюлоза |
| Область застосування | Для гігієни |
| Розмір зовнішній | 210 мм*150 мм*80 мм |
| Розмір однієї серветки | 21мм*22,5 мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Паперовий рушник |
| Форма | квадрата |
| Колір виробу | Білий |
| Ширина | 15 см мм |
- Ціна: 172,80 ₴
- В наявності
- Код: DT000000715
172,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


