+380 (98) 323-63-93
Respect

Пакет бумажный 25/8*40 коричневый 100 штук
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бумажные пакеты являются одним из самых популярных упаковочных материалов. Последнее время этот способ упаковки вновь выходит на первый план, в связи с её экологичностью и простотой утилизации, в отличии от полиэтиленов. В даний час упаковку з паперу використовують у продуктових і кондитерських, в магазинах одягу, і навіть для оформлення подарунків. Але, використовується не проста, а крафт папір. Від німецького kraft — сила. Це дуже міцна обгортковий папір з слабопровареної довговолокнистої сульфатної целюлози. Виготовляється з деревини в процесі варіння сульфатної, також відомої як крафт-процес.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Целюлоза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 8см мм |
| Довжина | 40 см мм |
| Кількість в ящику | 1000шт |
| Матеріал виробу | Папір |
| Область застосування | Упаковка продуктів |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Пакети для бутербродів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | коричневий |
| Ширина | 25 см мм |
- Ціна: 217,80 ₴
- В наявності
- Код: DT000002806
217,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


