+380 (98) 323-63-93
Respect

Стрейч-плівка харчова ПЕ 550м ширина 29см 6мкм "Майстер Шеф" (1 рул)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стрейч плівка – розтягуючий матеріал із пластику, який використовується для пакування будь-яких видів продукції.
Її склад забезпечує підвищену щільність, міцність, стійкість до продавлювання та ударів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Плівка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага рулону | 0.8 кг |
| Довжина намотування | 550 метрів |
| Довжина рулону | 350 м |
| Кількість в упаковці | 1 шт од |
| Кількість в ящику | 15 уп |
| Матеріал виробу | Плівка ПЕ |
| Матеріал(особливості) | первинна |
| Область застосування | Приготування,зберігання |
| Особливість кольору | Прозорий |
| Щільність | 920кг/м3 г/м2 |
| Розмір зовнішній | 550*0,29м |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Температурний режим | 5°С до 30°С |
| Тип використання | Ручна |
| Товщина | 6 мікрон мм |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 29 см мм |
| Ширина рулону | 29.0 |
- Ціна: 381,06 ₴
- В наявності
- Код: DT000004304
381,06 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


