+380 (98) 323-63-93
Respect




Туалетний рушник "Диво а2" (1 пачка)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рушники паперові сьогодні стали невіддільним атрибутом туалетних кімнат, більшості громадських закладів. Виготовлені на сучасному обладнанні паперові рушники характеризуються високою поглинанням, особливою м'якістю, мінімальним розшаруванням.
Паперові рушники можуть бути в різних модифікаціях: одно- або двошарові, рулонні та листові, крім того, можуть відрізнятися за колірною гамою. Матеріалом для виготовлення високоякісних рушників слугує 100% вологоміцна целюлоза. Для виробництва економкласу може використовуватися вторинна сировина (вологоміцна макулатура).
Як і рідке мило, паперові рушники є обов'язковим атрибутом кімнат особистої гігієни.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тиснення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 23см |
| Довжина | 20,5 см мм |
| Довжина намотування | 11 метрів |
| Кількість в упаковці | 2 рулони по 50 відривних аркушів од |
| Кількість в ящику | 20шт |
| Кількість шарів | 2 шару |
| Матеріал виробу | Целюлоза |
| Матеріал(особливості) | Целюлоза |
| Область застосування | Для гігієни |
| Відривних аркушів | 2 рулони по 50 аркушів |
| Розмір зовнішній | 230 мм*205 мм*110 мм |
| Розмір однієї серветки | 220мм*230мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Паперовий рушник рулонні на гільзі |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | Білий |
| Ширина | 11см мм |
- Ціна: 132,12 ₴
- В наявності
- Код: DT000000711
132,12 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


