+380 (98) 323-63-93
Respect

Мочалка поролонова 3шт (1 пач.)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухонні губки відмінно підходять для миття посуду, раковин і кухонних меблів. Виріб виготовлений з пористого поролону, який сприяє утворення густої піни.
Наявність спеціальної абразивної фібри дозволить вам легко і ефективно відчистити забруднення. Губки зручного розміру і ергономічної форми можуть використовуватися з миючими засобами або без них.
Розмір однієї мочалки Довжина 11см) Ширина(7см) Висота(2,7 см) 18плотность в упаковці три штути
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поролон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 3 см |
| Довжина | 21см мм |
| Кількість в упаковці | 3шт од |
| Кількість в ящику | 50 уп |
| Матеріал виробу | Поролон |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 210 мм*108мм*30 мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Мочалка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 10,8 см мм |
- Ціна: 19,62 ₴
- В наявності
- Код: DT000004889
19,62 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


