+380 (98) 323-63-93
Respect

Мочалка для посуду 5+1 ( Максі) рефленая поверхню (1 пач.)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухонні губки відмінно підходять для миття посуду, раковин і кухонних меблів. Виріб виготовлений з пористого поролону, який сприяє утворення густої піни.
Наявність спеціальної абразивної фібри дозволить вам легко і ефективно відчистити забруднення. Губки зручного розміру і ергономічної форми можуть використовуватися з миючими засобами або без них.
Розмір однієї мочалки Довжина(9,8 см) Ширина(6см) Висота(2,7 см) 18плотность в упаковці п'ять плюс одна штука
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 5,7 см |
| Довжина | 18 см мм |
| Кількість в упаковці | 5+1шт од |
| Кількість в ящику | 60 уп |
| Матеріал виробу | Поролон |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 180 мм*92 мм*57мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Температурний режим | 5°С до 30°С |
| Тип | Мочалка |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 9,2 см мм |
- Ціна: 28,62 ₴
- В наявності
- Код: DT000004867
28,62 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


