+380 (98) 323-63-93
Respect



Касета пластикова для розсади на 40 відсіків без піддонуПС-801/802 розмір 22х53 h 5 см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Касета пластикова для розсади
Касета ПС-802 - це зручна ємність, яка використовується для вирощування овочевої та квіткової розсади. Розділена на секції для того, щоб рослини могли розростатися, не заважаючи одна одній. Усередині кожного осередку є напрямні у тому, щоб правильно розвивалася коренева система.
Характеристики:
розмір: 22х53 см:
висота: 5 см
Дно ПС-802 додатково може бути укомплектоване піддоном.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для пророщування насіння |
| Стан | Новий |
| Тип | Касета |
| Встановлення | Настільна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в ящику | 200шт |
- Ціна: 2 502 ₴
- В наявності
- Код: DT000000409
2 502 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


