+380 (98) 323-63-93
Respect





Паличка для морозива дерев'яна довжина 9 см 50 шт/уп.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паличка для морозива дерев'яна
Наші палички для морозива мають ергономічний дизайн, забезпечуючи комфортне та зручне використання.
Виготовлені з високоякісних, харчових та безпечних матеріалів, наші палички забезпечують довговічність та зберігають свою структуру навіть у холодильнику. Вони ідеальні для будь-якого типу морозива.
Палички для морозива – це невід'ємний аксесуар для справжніх гурманів та любителів солодкого задоволення. Пориньте у світ смаку і дайте своєму морозиву зараз солодощі.
Також паличка для морозива використовується для всіляких виробів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 9 см |
| Кількість в ящику | 200 уп |
| Матеріал | Дерево |
| Область застосування | Для морозива |
| Товщина | 2 мм мм |
| Ширина | 1 см мм |
- Ціна: 22,19 ₴
- В наявності
- Код: DT000008573
22,19 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний






