+380 (98) 323-63-93
Respect





Контейнер з харчової алюмінієвої фольги прямокутний об'єм 850мл SP84L 100 шт/уп.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контейнер із харчової алюмінієвої фольги SP84L
Форми в асортименті нашого інтернет-магазину.
Квадратна форма з опуклою кришкою чудово підійде для зберігання та доставки бургерів - найпопулярнішим видом фаст-фуду
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 850 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 5 см |
| Використання в мікрохвильовій печі | Да |
| Кількість в упаковці | 100 штук од |
| Кількість в ящику | 12 уп |
| Матеріал | Алюмінієва фольга |
| Матеріал виробу | Харчова алюмінієва фольга |
| Матеріал(особливості) | Алюміній (фольга) |
| Область застосування | Для приготування і сервіровки блюд |
| Розмір зовнішній | 160 мм*160 мм*50 мм |
| Розмір внутрішній | 145 мм*145 мм*50 мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Контейнер з харчової алюмінієвої фольги |
| Товщина | 60 мікрон мм |
| Форма | Прямокутна |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір виробу | Сріблястий |
- Ціна: 1 926 ₴
- В наявності
- Код: DT000008182
1 926 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


