+380 (98) 323-63-93
Respect





Контейнер із алюмінієвої фольги харчової прямокутний об'єм 586мл SP44L 100шт/уп.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контейнер із харчової алюмінієвої фольги SP44L
Форми в асортименті нашого інтернет магазину "Супер Торба"
Квадратна форма з кришкою чудово підійде для зберігання та доставки бургерів – найпопулярнішим видом фаст-фуду.
Дуже зручний у нинішніх реаліях для громадського харчування, кейтерингу, магазинів з кулінарією, а також для домашнього використання.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Алюмінієва фольга |
| Форма | Прямокутна |
| Тип | Кришка |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 5,7 см |
| Довжина | 14,5 х 12 см мм |
| Кількість в упаковці | 100 штук од |
| Кількість в ящику | 18уп |
| Матеріал виробу | Харчова алюмінієва фольга |
| Матеріал(особливості) | Алюміній (фольга) |
| Область застосування | Для приготування і сервіровки блюд |
| Обсяг | 586мл м. куб |
| Розмір зовнішній | 13 х 10,5 см |
| Розмір внутрішній | 10,3 х 7,8 см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Товщина | 60 мікрон мм |
| Колір виробу | Сріблястий |
- Ціна: 1 357,20 ₴
- В наявності
- Код: DT000008179
1 357,20 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


