+380 (98) 323-63-93
Respect



Пакет із пластиковою ручкою розмір 40х40 "Червоний бант" без ручки (10 шт)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет із пластмасовою ручкою підходять для щоденного тривалого використання.
Важливо, що пластикові ручки зручні у руці, що робить його максимально зручним. Самі пакети характеризуються підвищеною міцністю, вони використовуються у різних магазинах та бутіках, в основному вони використовуються для одягу.
Крім того, їхній оригінальний зовнішній вигляд дозволяє використовувати пакет як подарунковий пакет.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 40 см |
| Матеріал виробу | Поліетилен високого тиску (ПВТ) |
| Матеріал(особливості) | ручка окремо, кріпиться самостійно |
| Область застосування | Для зберігання або перенесення предметів в руках |
| Друк малюнка | Квіткова Тематика |
| Розмір зовнішній | 400 мм*400 мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Пакети з пластиковою ручкою |
| Тип ручки | пластмасова ручка , додатково прикріплюється |
| Товщина | 90 мікрон мм |
| Форма | Квадрат |
| Колір виробу | яскравий |
| Ширина | 40 см мм |
- Ціна: 212,40 ₴
- В наявності
- Код: DT000008156
212,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


