+380 (98) 323-63-93
Respect




Рушник паперовий v-складка біле(150листов) SoffiPro Optimal (1 пач.)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полотенца бумажные сегодня стали неотъемлемым атрибутом туалетных комнат, большинства общественных заведений. Изготовленные на современном оборудовании, бумажные полотенца характеризуются высокой впитываемостью, особой мягкостью, минимальным расслоением.
Бумажные полотенца могут быть я в различных модификациях: одно- или двухслойные, рулонные и листовые, кроме того, могут различаться по цветовой гамме. Материалом для изготовления высококачественных полотенец служит 100% влагопрочная целлюлоза. Для производства эконом-класса может использоваться вторичное сырьё (влагопрочная макулатура).
Як і рідке мило, паперові рушники є обов'язковим атрибутом кімнат особистої гігієни.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 160 шт. |
| Тиснення | Так |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 25см мм |
| Кількість в ящику | 20 уп |
| Кількість шарів | 2 шару |
| Матеріал виробу | Целюлоза |
| Матеріал(особливості) | Целюлоза |
| Область застосування | Для гігієни |
| Щільність | 39 гр./кв. м г/м2 г/м2 |
| Розмір зовнішній | 230 мм*250 мм |
| Розмір однієї серветки | 230мм*250мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Паперовий рушник |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Білий |
| Ширина | 24 см мм |
- Ціна: 150,30 ₴
- В наявності
- Код: DT000007989
150,30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


