+380 (98) 323-63-93
Respect





Контейнер із харчової алюмінієвої фольги прямокутний 2100 мл SP86L 50 шт/уп.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одноразовий контейнер із харчової алюмінієвої фольги SP88L
Супутній товар:
Ідеально підходить для випікання різноманітних кондитерських виробів, а також приготування запіканок, овочевих і м'ясних страв. Завдяки своїм оптимальним розмірам у ньому зручно зберігати, заморожувати та розігрівати, транспортувати їжу на роботу або пікнік.
Паковання та посуд з алюмінієвої фольги дає змогу домогтися кращого зовнішнього вигляду страви, а також зберігає всі його смакові характеристики завдяки бар'єрним властивостям алюмінію. Алюміній має високу теплопровідність. Це дає змогу мінімізувати час на приготування, заморожування та повторне розігрівання страви.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Об`єм | 2100 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 4,2 см |
| Використання в мікрохвильовій печі | Да |
| Кількість в ящику | 8 уп |
| Матеріал | Алюмінієва фольга |
| Матеріал виробу | Харчова алюмінієва фольга |
| Розмір зовнішній | 29.5 х 19.5 см |
| Розмір внутрішній | 27.2 х 17.2 см |
| Тип | Кришка |
| Товщина | 60 мікрон мм |
| Форма | Прямокутна |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір виробу | Сріблястий |
- Ціна: 2 138,40 ₴
- В наявності
- Код: DT000007867
2 138,40 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний



