+380 (98) 323-63-93
Respect





Папірний рушник Кохавинка колір зелений розмір 220х230 200 аркушів/уп.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рушники паперові "Кохавинка"
Паперові рушники характеризуються особливою м'якістю, практична у використанні і дуже зручна як на кухні, так і в місцях для особистої гігієни.
Паперові рушники можуть бути: одно-або двошарові, рулонні та листові. Матеріалом виготовлення високоякісних рушників служить 100% целюлоза.
Для виробництва економ-класу може використовуватися вторинна сировина (вологоміцна макулатура).
Ідеально підходить для домашнього споживання.
Рушники паперові "Кохавинка"
Паперові рушники характеризуються особливою м'якістю, практична у використанні і дуже зручна як на кухні, так і в місцях для особистої гігієни.
Паперові рушники можуть бути: одно-або двошарові, рулонні та листові. Матеріалом виготовлення високоякісних рушників служить 100% целюлоза.
Для виробництва економ-класу може використовуватися вторинна сировина (вологоміцна макулатура).
Ідеально підходить для домашнього споживання.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 170 шт. |
| Тиснення | Так |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 22 см мм |
| Кількість в ящику | 25уп |
| Кількість шарів | 1 шар |
| Матеріал(особливості) | вторинна целюлоза |
| Область застосування | Для гігієни |
| Щільність | 39 гр./кв. м г/м2 г/м2 |
| Розмір однієї серветки | 220 мм х 220 мм |
| Тип | Паперовий рушник |
| Колір виробу | Зелений |
| Ширина | 8 см мм |
- Ціна: 62,10 ₴
- В наявності
- Код: DT000007823
62,10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний




