+380 (98) 323-63-93
Respect





Контейнер із харчової алюмінієвої фольги прямокутний об'єм 3100мл SP98L 50 шт/уп.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одноразовий контейнер з харчової алюмінієвої фольги SP98L
Супутній товар:
Ідеально для випікання різних кондитерських виробів, а також приготування запіканок, овочів та м’ясних страв. Завдяки своїм оптимальним розмірам його легше зберігати, заморожувати і розігрівати, доставляти їжу на роботу або пікнік.
Упаковка і посуд з алюмінієвої фольги дають змогу досягти кращого вигляду, а також зберігати смакові властивості алюмінієвого алюмінію. Алюміній має високу теплопровідність. Завдяки цьому можна звести до мінімуму час на приготування, заморозку та ще раз розігрівши страву.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Об`єм | 3100 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 5 см |
| Використання в мікрохвильовій печі | Да |
| Кількість в ящику | 8 уп |
| Матеріал | Алюмінієва фольга |
| Матеріал виробу | Харчова алюмінієва фольга |
| Область застосування | Для приготування і сервіровки блюд |
| Розмір зовнішній | 30 х 24 см |
| Розмір внутрішній | 27.2 х 21.2 см |
| Тип | Кришка |
| Товщина | 60 мікрон мм |
| Форма | Прямокутна |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір виробу | Сріблястий |
- Ціна: 2 890,80 ₴
- В наявності
- Код: DT000007714
2 890,80 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний



