+380 (98) 323-63-93
Respect



Цифри для випікання тортів (10,5см) 100шт (1 уп.)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паперові формочки для випічки
Купити паперові формочки для капкейків можна різного розміру та форми. Застосування у кондитерській справі всі форми для випічки зарекомендували себе як ідеальний інструмент для різних випічок (кексів, маффінів, капкейків та ін.).
Реалізація форм здійснюється оптом і в роздріб, можуть використовуватися як професійними пекарнями, так і в домашніх умовах
Головними перевагами застосування паперових форм для випікання:
естетитика готового виробу;
простота у використанні;
екологічність;
економія часу.
Паперові форми для випічки – це ідеальне рішення, вони не дорогі, різноманітні, багатофункціональні, екологічні.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Пергамент |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 2,5 см |
| Діаметр дна | 5 см |
| Кількість в упаковці | 100 штук од |
| Кількість в ящику | 12 уп |
| Область застосування | Для приготування кондитерських виробів |
| Друк малюнка | малюнок різноманітний |
| Розмір внутрішній | 10,5 см |
- Ціна: 74,80 ₴
- В наявності
- Код: DT000007699
74,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


