+380 (98) 323-63-93
Respect




Полотенце для туалету Кохавинка "Mildi" 215*160/45 (1 шар) PREMIM зелений (1 шт)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сьогодні паперові рушники стали невід’ємною частиною туалетних кімнат, більшість громадських закладів. Виготовлені на сучасному обладнанні паперові рушники мають високу форму всмоктування, особливо м’якістю, мінімальною розшарпаністю. Паперові рушники можуть бути я в різних модифікаціях: одно- або двошарові, рулонні і листові, крім того, можуть відрізнятися по кольорах. Для виготовлення високоякісних рушників використовують 100 відсотків вологої целюлози. Для виробництва економно-класу можна використовувати вторинну сировину (влагопрочну макулатура). Як і рідке мило, паперові рушники є обов'язковим атрибутом кімнат особистої гігієни.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Тиснення | Так |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 22,3 см |
| Висота внутрішня | 22,3 см |
| Діаметр | 15,5 см мм |
| Довжина намотування | 100 метрів |
| Кількість в ящику | 2шт |
| Кількість шарів | 1 шар |
| Матеріал виробу | Макулатура |
| Область застосування | Для гігієни |
| Відривних аркушів | 350 листів |
| Розмір зовнішній | 223 мм*155мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Паперовий рушник рулонні на гільзі |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | Зелений |
- Ціна: 104,58 ₴
- В наявності
- Код: DT000007248
104,58 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


