+380 (98) 323-63-93
Respect





Контейнер із харчової алюмінієвої фольги прямокутний об'єм 900 мл SP62L 100 шт/уп.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контейнер із харчової алюмінієвої фольги SP62L
Харчова алюмінієва форма ідеально підходить для випікання різноманітних кондитерських виробів, а також для приготування запіканок, овочевих та м'ясних страв. Завдяки своїм оптимальним розмірам у ньому зручно зберігати, заморожувати та розігрівати, транспортувати їжу.
Упаковка та посуд із алюмінієвої фольги дозволяє досягти кращого зовнішнього вигляду страви, а також зберігає всі його смакові характеристики завдяки бар'єрним властивостям алюмінію. Алюміній має високу теплопровідність. Це дозволяє звести до мінімуму час на приготування, заморожування та повторне розігрів страви.
Квадратна форма з кришкою чудово підійде для зберігання та доставки бургерів – найпопулярнішим видом фаст-фуду.
Дуже зручний у нинішніх реаліях для громадського харчування, кейтерингу, магазинів з кулінарією, а також для домашнього використання.
Форми в асортименті нашого інтернет магазину "Супер Торба"
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 53 мм |
| Довжина | 202 мм |
| Матеріал | Алюмінієва фольга |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 77 мм |
| Тип | Кришка |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 100 штук од |
| Кількість в ящику | 12 уп |
| Матеріал виробу | Харчова алюмінієва фольга |
| Обсяг | 900мл м. куб |
| Колір виробу | Сріблястий |
- Ціна: 2 064,60 ₴
- В наявності
- Код: DT000007159
2 064,60 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


