+380 (98) 323-63-93
Respect


Відро з кришкою кругле 15,7 л біле (15 шт)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відро пластикове харчове з кришкою. Ця продукція користується сьогодні великим попитом і в якості домашньої зручною начиння в побуті, і в інших всіляких сферах. В даний час не випадково громіздкі і важкі залізні відра все частіше стали замінюватися легкої пластиковою тарою – відрами. Останні мають перед своїми попередниками безперечними перевагами, вони роблять їх застосування більш кращим.
Харчові пластикові відра для продуктів - переваги вибору
До переваг подібної тари належать:
•Ведра из пластика являются легкими и удобными в эксплуатации, а также могут иметь совершенно уникальный вид. Они могут обладать не только обычной цилиндрической формой, но и овальной, квадратной и прямоугольной – так что, решив купить пластиковые ведра от производителя оптом, вы сможете выбрать именно то, которое наилучшим образом подходит вам по производственным и другим требованиям. Это отличие способно обеспечить значительную экономию времени, так как оказывает существенное влияние на сокращение трудозатрат.
•Помимо этого, ведра из пластика пищевые с крышкой легко очищаются и моются, не требуют специального ухода.
•Эта тара действительно очень прочна и долговечна а также устойчива к повреждениям, в отличие от железных аналогов, склонных к смятию и изгибам. Тара из пластика всегда будет сохранять свою форму – даже при резких перепадах температуры. Долговечность и износостойкость – одна из главных причин, по которой производство и продажа пластиковых ведер сегодня занимают лидирующие позиции.
Всі перераховані вище переваги роблять можливим застосування цих відер у великій кількості областей та галузей:
• у промисловості – для перенесення будь-яких матеріалів або речей;
• у торгівлі – пластикові відра з кришкою для харчових продуктів використовуються як для оригінальної упаковки, так і просто для підставки;
• у сільському господарстві;
• у побуті – для зберігання продуктів і не тільки;
у багатьох інших областях людської діяльності.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кришка |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 23,5 см |
| Висота внутрішня | 23,5 см |
| Діаметр верху | 36 см |
| Діаметр дна | 29,5 см |
| Кількість в упаковці | 15 шт. од |
| Матеріал виробу | Харчової полипрорилен |
| Матеріал(особливості) | ПП - поліпропілен |
| Область застосування | Зберігання,подання,сервіровка |
| Обсяг | 15700 мл м. куб |
| Розмір зовнішній | 235 мм*360мм |
| Розмір внутрішній | d320 мм h230 мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Температурний режим | не передбачає нагрівання понад +120-130°С |
| Форма | Кола |
| Колір виробу | Білий |
- Ціна: 256,14 ₴
- В наявності
- Код: DT000006989
256,14 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


