+380 (98) 323-63-93
Respect





Контейнер із харчової алюмінієвої фольги прямокутний об'єм 2000 мл SP88L 50 шт/уп.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одноразовий контейнер з харчової алюмінієвої фольги SP88L
Супутній товар:
Алюмінієві харчові контейнери ідеально підходить для випікання різноманітних кондитерських виробів, а також для приготування запіканок, овочевих та м'ясних страв. Завдяки своїм оптимальним розмірам у ньому зручно зберігати, заморожувати та розігрівати, транспортувати їжу на роботу чи пікнік.
Упаковка та посуд із алюмінієвої фольги дозволяє досягти кращого зовнішнього вигляду страви, а також зберігає всі його смакові характеристики завдяки бар'єрним властивостям алюмінію. Алюмінієві судочки мають високу теплопровідність. Це дозволяє звести до мінімуму час на приготування, заморожування та повторне розігрів страви.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 53 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Матеріал | Алюмінієва фольга |
| Тип | Кришка |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 170 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 50 шт. од |
| Кількість в ящику | 10 уп |
| Область застосування | Для приготування і сервіровки блюд |
| Обсяг | 2000 м. куб |
| Розмір внутрішній | 21.8 х 14.8 см |
- Ціна: 1 729,80 ₴
- В наявності
- Код: DT000006953
1 729,80 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


