+380 (98) 323-63-93
Respect




Кругла харчова алюмінієва форма без кришки об'єм 135 мл SPТ20L 150 шт/уп.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одноразовий контейнер з харчової алюмінієвої фольги SPT20L
Харчова, алюмінієва форма ідеально для випікання різних кондитерських виробів, а також приготування запіканок, овочів та м’ясних страв. Завдяки своїм оптимальним розмірам його легше зберігати, заморожувати і розігрівати, доставляти їжу на роботу або пікнік.
Упаковка і посуд з алюмінієвої фольги дають змогу досягти кращого вигляду, а також зберігати смакові властивості алюмінієвого алюмінію. Алюміній має високу теплопровідність. Завдяки цьому можна звести до мінімуму час на приготування, заморозку та ще раз розігрівши страву.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 80 мм |
| Матеріал | Алюмінієва фольга |
| Колір | Сріблястий |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 38 мм |
| Діаметр дна | 5,5 см |
| Кількість в упаковці | 150шт од |
| Кількість в ящику | 12 уп |
| Обсяг | 135 м. куб |
| Застосування | Універсальне |
| Тип | Контейнер/судок |
| Товщина | 60 мікрон мм |
| Форма | Кругла |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
- Ціна: 1 067,40 ₴
- В наявності
- Код: DT000006951
1 067,40 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


