+380 (98) 323-63-93
Respect




Тартолетка для випікання кексів кругла А140 кольору мікс Ø 55 мм висота 42,5 мм 100шт/уп.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паперові форми для випікання кексів, маффінів, пасок
Паперові формочки для випікання кексів - це спеціальні форми з паперу, які використовуються для випікання кексів та маффінів. Вони зазвичай мають круглу або квадратну форму та міцну конструкцію, яка дозволяє випікати кекси без використання олії чи жиру.
Паперові формочки можуть бути з різними малюнками та візерунками, що робить їх привабливими для використання на святкових заходах або як подарунок.
Паперові формочки для випікання кексів також є екологічно чистими та можуть бути утилізовані після використання, що робить їх зручними та безпечними для використання.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пергамент |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 4,25 см |
| Діаметр верху | 9,5 см |
| Діаметр дна | 5,5 см |
| Кількість в упаковці | 100 штук од |
| Кількість в ящику | 72 уп |
| Матеріал виробу | Харчовий пергамент |
| Матеріал(особливості) | Кондитерська силиконизированая пергамент |
| Температурний режим | -40°С до +220°С |
| Тип | Тарталетки |
| Колір виробу | Різні кольори |
- Ціна: 101,88 ₴
- В наявності
- Код: DT000006825
101,88 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


