+380 (98) 323-63-93
Respect

Мочалка для посуду 10 шт (Міні) Одеса (1 пачка)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухонні губки чудово підходять для миття посуду, раковин і кухонних меблів. Виріб виготовлений з пористого поролону, який сприяє утворенню густої піни.
Наявність спеціальної абразивної фібри дасть вам змогу легко й ефективно відчистити забруднення. Губки зручного розміру й ергономічної форми можуть використовуватися з мийними засобами або без них.
Розмір однієї мочалки Довжина (7 см) Ширина (4,5 см) Висота (2,3 см) 15щільність у пакованні — десять шт.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 4,3 см |
| Довжина | 27,5 см мм |
| Кількість в ящику | 50 уп |
| Матеріал виробу | Поролон |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 275 мм*67 мм*43мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Мочалка |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 6,7 см мм |
- Ціна: 27 ₴
- В наявності
- Код: DT000006534
27 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


