+380 (98) 323-63-93
Respect


Туалетний папір двошаровий ОБУХІВСЬКИЙ 4 рулони в упаковці (1 пачка)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Папір туалетний білий 4 рул. в упаковці
Папір туалетний — паперовий виріб, що використовується в санітарно-гігієнічних цілях.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тиснення | Так |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 18,5 см |
| Довжина | 18 см мм |
| Довжина намотування | 13 метрів на 4а |
| Кількість в упаковці | 4 рулони по 120 відривних аркушів од |
| Кількість в ящику | 20 уп |
| Кількість шарів | 2 шару |
| Матеріал виробу | Целюлоза |
| Область застосування | Для гігієни |
| Відривних аркушів | 120 листів |
| Розмір зовнішній | 185 мм*180 мм*90 мм |
| Розмір однієї серветки | 115мм*93мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Туалетний папір |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | Білий |
| Ширина | 9 см мм |
- Ціна: 100,44 ₴
- В наявності
- Код: DT000000745
100,44 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


