+380 (98) 323-63-93
Respect




Крафтовий пакет паперовий розмір 22х5х38 білий 100 штук
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет паперовий білий
Паперові пакети - це зручна та екологічно чиста альтернатива пластиковим пакетам, які часто використовуються для покупок та зберігання різних товарів. Паперові пакети виготовляються з паперу, що переробляється, і можуть мати різні розміри і форми залежно від потреб користувачів. Вони легкі та інше, що дозволяє зручно транспортувати продукти та інші предмети.
Паперові пакети можуть бути різноманітно оформлені: прикрашені логотипами, написами або малюнками. Вони не лише для покупок, а й для зберігання домашніх речей чи подарунків. Паперові пакети є екологічно чистішими, оскільки вони легко розкладаються в природі і не завдають шкоди навколишньому середовищу. Вони також можуть перероблятися для повторного використання, що робить їх ще більш привабливими та екологічно безпечними.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 5 см мм |
| Довжина | 38см мм |
| Кількість в ящику | 1000шт |
| Матеріал виробу | Папір |
| Область застосування | Упаковка продуктів |
| Колір виробу | Білий |
| Ширина | 22 см мм |
- Ціна: 176,40 ₴
- В наявності
- Код: DT000002800
176,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


