+380 (98) 323-63-93
Respect


Серветка для меблів із мікрофібри Супер Торба (1 пачка)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спеціальна тканина на основі мікрофібри, призначена для натирання панелі, скла та інших твердих поверхонь. Дуже ефективна під час видалення пилу, нанесення та розполювання поліролю, а також очищення скла. Забезпечує поглинання вологи в 7 разів більшу за власну вагу. Тканина мікрофібри видаляє пил, жирові та нікотинові забруднення, чудово вбирає воду. У сухому вигляді застосовується для витирання пилу та легких забруднень. У вологому стані тканина мікрофібри легко видаляє бруд із будь-якої поверхні.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 35 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Тип | Серветка |
| Ширина | 35 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в ящику | 25уп |
| Матеріал виробу | Мікрофібра |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 35 см*35см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Форма | квадрата |
| Колір виробу | Червоний |
- Ціна: 80,82 ₴
- В наявності
- Код: DT000004827
80,82 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


