+380 (98) 323-63-93
Respect



Трубочка пластикова смугаста Ø 4.8 мм 24 см з гофрою для коктейлів, одноразова трубочка для напоїв 200 шт
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трубочки для коктейлю смугаста з гофрою
Трубочки для коктейлів - це незамінний аксесуар, який додає шарму та задоволення до будь-якого коктейльного вечора або вечірки. Наша колекція трубочок для коктейлів пропонує широкий вибір різних розмірів, кольорів та стилів, щоб задовольнити смаки кожного.
Наші трубочки виготовлені із високоякісних матеріалів, таких як пластик чи папір, що робить їх безпечними для використання. Вони міцні та гнучкі, забезпечуючи комфортне пиття.
Трубочки для коктейлів не тільки прикрашають ваші напої, але й функціональні. Вони допомагають змішувати інгредієнти, зберігаючи ідеальне співвідношення смаків та ароматів. Крім того, вони запобігають попаданню льоду або фруктових шматочків у рот, забезпечуючи приємне пиття.
Виберіть в інтернет-магазині "Супер Торба" свої ідеальні трубочки для коктейлів та створіть незабутню атмосферу навколо вашого столу. Вони не тільки задовольнять ваші естетичні уподобання, але й додадуть веселощів.
Рекомендуємо ознакомитися з повним асортиментом розділу
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 4.8 мм |
| Кількість в упаковці | 200 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 24см мм |
| Кількість в ящику | 60 уп |
| Матеріал виробу | Пластик |
| Область застосування | Декорація, прикраса предмета або приміщення |
| Розмір зовнішній | 4,8 мм*240 мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Трубачка |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | Смуга |
- Ціна: 76,32 ₴
- В наявності
- Код: DT000005121
76,32 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


