+380 (98) 323-63-93
Respect

Трубочка для коктейлів d10-19см мікс (100 шт)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трубочки для коктейлю незамінні в барах, ресторанах, кафе - скрізь, де подаються коктейлі та будь-які інші прохолодні коктейлі. Раніше коктейльні трубочки виготовлялися із соломи, через що й виникла назва соломки для коктейлю. У 1888 році вперше з'явилися паперові трубочки для коктейлю, але їхній діаметр був занадто малий, внаслідок чого для більш швидкого пиття поширилася звичка використовувати відразу кілька трубочок для коктейлю. Навіть у наш час деякі коктейлі прийнято подавати відразу дві трубочки, і причин цьому кілька: цікавіший зовнішній вигляд коктейлю (в сукупності з парасолькою для коктейлю), можливість пити напій вдвічі швидше або вдвох. Крім того, друга трубочка для коктейлю може бути запасним варіантом у випадку, якщо перша зламається або заб'ється. Великою популярністю користуються соломки для коктейлю з гофрованою верхньою частиною, що дозволяє змінювати її кут більш комфортного вживання напою. Сучасні коктейльні трубочки мають різне забарвлення, але найчастіше зустрічаються соломки із поздовжніми смугами різних кольорів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 19см мм |
| Кількість в упаковці | 100 штук од |
| Кількість в ящику | 30 уп |
| Матеріал виробу | Пластик |
| Область застосування | Декорація, прикраса предмета або приміщення |
| Розмір зовнішній | 10 мм*190 мм |
- Ціна: 124,02 ₴
- В наявності
- Код: DT000005080
124,02 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


