+380 (98) 323-63-93
Respect



Папірний рушник целюлоза 2-х шаровий "Обухівський" 2 рул/уп.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рушник паперовий
Папірний рушник у рулоні – це універсальне рішення для швидкого та гігієнічного витирання рук, яке забезпечує комфорт та зручність у будь-якій ситуації. Наш паперовий рушник виготовлено з якісної целюлози, яка забезпечує м'якість та міцність матеріалу.
Крім того, рулон легко та зручно встановлюється у тримач, що робить його доступним для використання в будь-яких умовах.
Замовте наш паперовий рушник та отримайте надійне та зручне рішення для чистоти в будь-якій ситуації.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 2 шт. |
| Тиснення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 22,5 см |
| Довжина намотування | 16 метрів |
| Кількість в ящику | 24шт |
| Кількість шарів | 2 шару |
| Матеріал виробу | Целюлоза |
| Область застосування | Для гігієни |
| Відривних аркушів | 2 рулони по 38 аркушів |
| Розмір зовнішній | 225 мм*175 мм*90 мм |
| Розмір однієї серветки | 220мм*230мм |
| Тип | Паперовий рушник рулонні на гільзі |
| Колір виробу | Білий |
| Ширина | 9 см мм |
- Ціна: 90 ₴
- В наявності
- Код: DT000000714
90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


