+380 (98) 323-63-93
Respect


Контейнер пластиковий кришкою ПС-121 розмір 230х130х60 об'єм 1300 мл 50шт/уп.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блістерна упаковка для продуктів харчування об'єм 1300 мл
Блістерна або пластикова упаковка - це зручна та надійна упаковка та спосіб упаковки різних товарів, таких як продукти харчування, десертів, ліки, дрібних аксесуарів, косметичних засобів та багато іншого. Наша блістерна упаковка виготовлена та якісних матеріалів та гарантує збереження товару, продуктів протягом усього періоду зберігання та транспортування.
У магазині представлена різна упаковка за розміром та формою, що дає можливість вибрати в індивідуальному порядку, що підходить Вам під Вашу продукцію.
Замовте нашу упаковку в магазині "Super Torba" та переконайтеся в її якості та надійності.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кришка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 6 см |
| Довжина | 23см мм |
| Кількість в упаковці | 50 шт. од |
| Кількість в ящику | 500шт |
| Матеріал(особливості) | ПП - поліпропілен |
| Обсяг | 1300 мл м. куб |
| Розмір внутрішній | 215 мм*110 мм*53мм |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 13см мм |
- Ціна: 531 ₴
- В наявності
- Код: DT000000428
531 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


