+380 (98) 323-63-93
Respect

Мочалка для тіла Дельфін з масажним шаром (1 пачка)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Для багатьох людей процедура прийняття ванни або душу є обов'язковим щоденним ритуалом, у процесі якого можна насолодитися розслаблювальними властивостями води, позбутися стресу, напруги та негативних емоцій. Після прийняття водних процедур можна відчути приємну невимушеність, легкість і відчуття повного умиротворення. Ранковий душ допомагає остаточно прокинутися, підбадьоритися й набратися сил.
Для того, щоб водні процедури були максимально ефективними та приємними, можна скористатися цією чудовою губкою. Вона виготовлена з якісного нейлону, добре спінює косметичні засоби, дарує м'які та ніжні відчуття. Красиве забарвлення заряджає гарним настроєм і робить прийняття душу ще приємнішим.
Спосіб застосування: нанесіть на мочалку очисний засіб, а потім акуратно помийте ваше тіло.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Нейлон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 4,5 см |
| Довжина | 16см мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт од |
| Кількість в ящику | 60 уп |
| Матеріал виробу | Поролон |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 160 мм*100 мм*45 мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Мочалка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 10 см мм |
- Ціна: 18,54 ₴
- В наявності
- Код: DT000004896
18,54 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


