+380 (98) 323-63-93
Respect



Одноразова блістерна прозора упаковка для продуктів IT-810 розмір 134*110*58 об'єм 500 мл 50 шт/уп.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блістерна упаковка, корекс
Блістерна упаковка - це інноваційне та ефективне рішення для пакування товарів, що забезпечує захист, видимість та зручність. Вона складається з прозорого пластикового контейнера з прозорою кришкою, що дозволяє покупцям бачити товар усередині, що робить його більш привабливим та дозволяє швидко приймати рішення про покупку.
Завдяки міцності та надійності матеріалу, блістерна упаковка забезпечує захист товару від механічних пошкоджень, пилу, вологи та інших зовнішніх впливів під час транспортування та зберігання.
Блістерна упаковка, інша назва корекс, також має зручність використання. Легко відкривається, не вимагає спеціальних інструментів чи навичок, що робить процес вилучення товару простим та швидким.
Через свою привабливість, функціональність та універсальність, корекси є популярним вибором для виробників та роздрібних магазинів. Вона допомагає привернути увагу покупців, захистити товар та спростити процес продажу.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 5,8 см |
| Довжина | 13,4 см мм |
| Кількість в ящику | 600шт |
| Матеріал виробу | Харчовий полістирол |
| Матеріал(особливості) | полістирол |
| Область застосування | Зберігання,подання,сервіровка |
| Обсяг | 500мл м. куб |
| Розмір зовнішній | 134 мм*110 мм*58 мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Температурний режим | не передбачає нагрівання понад +60°С |
| Тип | харчової контейнер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 11см мм |
- Ціна: 400,20 ₴
- В наявності
- Код: DT000013724
400,20 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


