+380 (98) 323-63-93
Respect





Блістерний пластиковий контейнер IT-803P розмір 110х83х34 об'єм 150 мл 50 шт/уп.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блістерна упаковка, корекс
Блістерна упаковка - це інноваційне та ефективне рішення для пакування товарів, що забезпечує захист, видимість та зручність. Вона складається з прозорого пластикового контейнера з прозорою кришкою, що дозволяє покупцям бачити товар усередині, що робить його більш привабливим та дозволяє швидко приймати рішення про покупку.
Завдяки міцності та надійності матеріалу, блістерна упаковка забезпечує захист товару від механічних пошкоджень, пилу, вологи та інших зовнішніх впливів під час транспортування та зберігання.
Блістерна упаковка, інша назва корекс, також має зручність використання. Легко відкривається, не вимагає спеціальних інструментів чи навичок, що робить процес вилучення товару простим та швидким.
Через свою привабливість, функціональність та універсальність, корекси є популярним вибором для виробників та роздрібних магазинів. Вона допомагає привернути увагу покупців, захистити товар та спростити процес продажу.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITEX |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 110 мм |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 83 мм |
| Висота | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 50 од |
| Кількість в ящику | 800шт |
| Комплектація | з кришкою |
| Обсяг | 150 м. куб |
| Тип | Кришка |
- Ціна: 200,10 ₴
- В наявності
- Код: DT000013728
200,10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


