+380 (98) 323-63-93
Respect





Кришка прозора для контейнерів Т-1-2 розмір 187х137 PP PL 25 шт/уп.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кришка для харчового контейнера
(ланч-бокс дивіться окремо)
Харчовий контейнер - ємність для зберігання, заморожування, розігріву, перевезення. Такі контейнери добре зберігають смак, аромат та свіжість вміщеної в них їжі.
Поліпропіленові контейнери відмінно підійдуть для зберігання м'яса, риби та інших приготованих страв, які можуть зберігатися недовго. Пластикові контейнери – оптимальний варіант для шкільних сніданків та обідів на роботі. У пластикових контейнерах не можна зберігати агресивні продукти, наприклад помідори, а також страви, що містять оцет.
Пластикова ємність виготовлена з поліпропілену (маркування – PP) – міцний та безпечний матеріал. Він витримує нагрівання до +130 °C та охолодження до –40 °C). Поліпропіленові ємності допускається застосовувати у НВЧ-печах.
Такі контейнери – найкращий варіант для використання.
Замовте у нас в інтернет-магазині "Супер Торба" та залишитеся задоволені.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 187 мм |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 137 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в ящику | 400шт |
| Матеріал виробу | Первинний поліетилен |
| Розмір зовнішній | 187 мм*137мм |
| Тип | Кришка |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 131,46 ₴
- В наявності
- Код: DT000011237
131,46 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


