+380 (98) 323-63-93
Respect




Упаковка пластикова під курячі яйця на 10 штук прозора 50 шт/уп.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Упаковка під яйця
Упаковка під яйця забезпечує безпеку та зручність при транспортуванні та зберіганні яєць.
Наша упаковка для яєць гарантують їх збереження цілісності та запобігання їх пошкодженню. Міцні матеріали захищають від ударів, зберігаючи свіжість та якість кожного яйця.
Ергономічний дизайн забезпечує легкість використання. Просто помістіть яйця в упаковку і вони будуть надійно фіксуватися.
Упаковки для курячих яєць – це не просто контейнери, це частина вашої повсякденної зручності у зберіганні та привабливого зовнішнього вигляду.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 6,5 см |
| Довжина | 24,5 см мм |
| Кількість в ящику | 480шт |
| Матеріал виробу | Матеріал - PS |
| Область застосування | Зберігання,подання,сервіровка |
| Тип | Упаковка для яєць |
| Ширина | 10,5 см мм |
- Ціна: 493,20 ₴
- В наявності
- Код: DT000000503
493,20 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


